ORGANISAATIO

JOHTOKUNNAN JÄSENET 2017-2018

Nimi

Titteli Puhelinnumero
Arto Tolonen Puheenjohtaja 044 5157181 tolonen.arto@gmail.com
Jukka Juutinen Johtokunnan jäsen 040 769 3672 jukka.juutinen007@gmail.com
Teemu Väyrynen Johtokunnan jäsen 050 028 5894 teemu.vayry@gmail.com
Antti Jokela Johtokunnan jäsen 044 5234220 antti.jokela@kuhmo.net
Tino Tiilikainen Johtokunnan jäsen 050 547 9559 tinotiilikainen@hotmail.com
Jarmo Juntunen Johtokunnan varajäsen 050 2027 jarmo.juntunen@kajaani.fi
Niina Kähkönen Johtokunnan varajäsen niina.kahkonen@kuhmo.fi
Ilkka Jarva Johtokunnan varajäsen 040 743 9419 jarva.ilkka@gmail.com
Jussi Piirainen Johtokunnan varajäsen
jussi.piirainen@vrua.fi

Vastuuhenkilöt ja edustukset 2016-2017

Nuoriso-, hopeasompa-, HS+, kultasompa-valmennustoiminta Tino Tiilikainen,
Jussi Piirainen
Hopeasompa piiripäällikkö Kimmo Väisänen,
Niina Kähkönen
Koulutusvastaava, TD-toiminta Antti Jokela
Kilpailutoiminta Teemu Väyrynen
Harraste- ja aikuisliikunta Tino Tiilikainen
Talous ja markkinointi Kari Heikkinen
Suomen Hiihtoliitto, liittovaltuustoedustaja

Arto Tolonen,

Kokoukset, päätökset ja pöytäkirjat

Kainuun Hiihto pöytäkirja vuosikokous

Kainuun Hiihto toimintasuunnitelma 2016-2017

Kainuun Hiihto toimintasuunnitelma 2015-2016

Kainuun Hiihto pöytäkirja vuosikokous 28.9.2015

Kainuun Hiihto säännöt 1.6.2015

Kainuun Hiihto pöytäkirja kevätkokous 2015

Kainuun Hiihto pöytäkirja syyskokous 2014

Kainuun Hiihto toimintasuunnitelma 2015

Kainuun Hiihto pöytäkirja kevätkokous 2014

Kainuun Hiihto ry toimintasuunnitelma 2014